Сітки зварні металеві
+ «Армопояс»
+
в рулонах
+38044 303-95-44
Перейти на головну
ВИРОБНИЦТВО
МЕТАЛОВИРОБІВ
Про компанію «ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ»
З 2007 року ТОВ «ЗАВОД» ЕНЕРГІЯ» активно розвивається на ринку виробництва металевих виробів. Під час успішної роботи, налагоджено виробництво наступної продукції:
+ сітка металева «Армопояс»;
+ сітка зварна в рулонах;
+ сучасні системи огородження;
+ цвяхи;
+ дріт.

Використання сучасного обладнання, постійне удосконалення виробничих процесів дає можливість не зупинятися на досягнутому, щодня працювати над поліпшенням якості продукції, що випускається, розширюючи її асортимент.

Багаторічний досвід компанії дозволяє реалізовувати індивідуальні та нестандартні проекти. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви оціните гнучкість, оперативність прийняття рішень в максимально стислі терміни. Команда досвідчених фахівців знайде оптимальну формулу співпраці для кожного клієнта в межах нашої компетенції.

Ми завжди готові виконати будь-яку логістичну задачу по доставці продукції в будь-яку точку України у зручний для Вас час.

Індивідуальний підхід до кожного - основа довгострокових відносин !
Найвища оцінка нашої роботи - це повага та довіра наших партнерів!

Команда ТОВ «ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ»
Copyright ТОВ «Завод «Енергія», 2015-2024
Сітка зварна. Сітка зварна в рулонах. Секційні огорожі. Цвяхи будівельні. Цвяхи толеві. Цвяхи шиферні. Дріт оцинкований. Дріт зварювальний. Дріт загального призначення ВР-1. Дріт в'язальний. Прутки мірні.