Почніть оформляти замовлення
Вартість послуг з транспортування нафти та нафтопродуктів залежить від багатьох факторів та розраховується індивідуально для кожного замовлення.
Наш досвід в організації даного виду перевезень дозволяє нам пропонувати найкращі ціни без втрати якості та з мінімальними термінами доставки.
WYSIWYG Web Builder
Будь-яка кількість палива.
Будь-яка відстань.
Краща якість.
Ми готові надати партії будь-якого розміру для підприємств будь-якої галузі. Ми можемо виконати як разове замовлення, так і укласти договір, а також постачати паливо для вашої компанії на постійній основі. Це позбавить вас необхідності кожного разу шукати постачальників, уточнювати умови, укладати контракти, турбуватися про терміни постачання та чистоту палива.

Бензовози

Залізничні цистерни

Кораблі

В умовах поточного розвитку інфраструктури мегаполісів оренда практично будь-якого транспорту не є проблемою. Але це тільки в тому випадку, якщо питання не стосується перевезення паливно-мастильних матеріалів.

 

Будь-які нафтопродукти мають високий ступінь займистості та підвищений клас токсичності, тому транспортування таких речовин здійснюється виключно у спеціальних цистернах. Зазвичай, послуги з перевезення паливно-мастильних матеріалів на великі відстані здійснюються за допомогою залізничних цистерн, а у випадках, коли це неможливо і в умовах мегаполісу, буде заощаджено перевезення бензовозом.

 

Наша компанія вирішує всі організаційні та технічні питання, пов'язані із забезпеченням безпеки транспортування:

 

Великі партії нафтопродуктів перевозяться у залізничних цистернах, морських та річкових танкерах. Контейнери для транспортування покриваються речовинами, що унеможливлюють хімічну реакцію. Крім того, цистерни ретельно миються між відправками, щоб уникнути змішування різних нафтопродуктів під час наступного завантаження.

 

Вартість перевезення таких товарів визначається типом транспортного засобу, обсягом вантажу, розміром складу та відстанню доставки. У ціну також включено вартість подвійної перевалки під час навантаження та розвантаження транспортних засобів.

 

Нафта, бензин, дизельне паливо та інші нафтопродукти належать до категорії небезпечних вантажів. Це легкозаймисті речовини, у зв'язку з чим транспортування нафти та нафтопродуктів здійснюється з дотриманням спеціальних правил.

 

Ми маємо документи на перевезення небезпечних та горючих речовин, яких вимагають норми чинного законодавства. Ми можемо здійснити як разову доставку олії, так і надати довгострокові транспортні послуги незалежно від віддаленості регіону, куди потрібна доставка.

Ми експлуатуємо два основних типи нафтових танкерів – комерційних суден, призначених для перевезення нафти наливом: для сирої нафти та для нафтопродуктів. Нафтоналивні танкери перевозять великі обсяги сирої нафти з місця видобутку на нафтопереробні заводи. Танкери для перевезення нафтопродуктів зазвичай набагато менші і призначені для транспортування нафтопродуктів із нафтопереробних заводів до ОАЕ до європейських країн для подальшого продажу.

 

Для постачання Зрідженого газу ми орендуємо спеціальні морські транспортні засоби — газовози необхідної вантажопідйомності.

 

Ми доставляємо автомобільне паливо та скраплений газ нашим клієнтам європейськими дорогами залізничним транспортом або автоцистернами.

 

Нафтопродукти потенційно небезпечні і можуть завдати шкоди транспортному засобу, а й викликати екологічну катастрофу. Тому їхнє транспортування регулюється міжнародним кодексом морського транспорту. Ми уважно відстежуємо зміни у світовому законодавстві та законодавстві ЄС щодо регулювання міжнародних морських перевезень, ретельно підбираємо транспортний засіб та забезпечуємо надійну та оперативну доставку морським транспортом з урахуванням властивостей конкретного продукту.

Copyright ТОВ «Завод «Енергія», 2015-2024
Сітка зварна. Сітка зварна в рулонах. Секційні огорожі. Цвяхи будівельні. Цвяхи толеві. Цвяхи шиферні. Дріт оцинкований. Дріт зварювальний. Дріт загального призначення ВР-1. Дріт в'язальний. Прутки мірні.

Ми постачаємо світлі нафтопродукти власними бензовозами
по території України

Перейти на головну
Гуртова торгівля
світлими нафтопродуктами
ДП, А95, А92
+38(068) 222-7-888
+38(068) 222 7 888